Více o našich partnerech

Originální japonsko-francouská ložiska značky NTN-SNR se řadí svojí kvalitou mezi absolutní...
Zjistit více.
 
SKF je největším světovým výrobcem ložisek a neustále pracuje na tom, aby v tomto...
Zjistit více.
 
Japonský výrobce lineárních ložisek a kladek té nejvyšší kvality. Na českém trhu je tato...
Zjistit více.

 

Slovinský výrobce ložisek nabízí celou pestrou škálu produktů. Řada kuličkových ložisek...
Zjistit více.

 

Německý výrobce ložisek a těsnění, které je možno upravit podle požadavků...
Zjistit více.

 

Společnost ZVL SLOVAKIA a. s. je již tradičním výrobcem ložisek již více než 45...
Zjistit více.

 

Otázky a odpovědi

Nákup u autorizovaného obchodního partnera je garancí záruky originálního zboží.

Na našem (nejen našem) trhu se vyskytují padělky, které jsou dováženy převážně od asijských výrobců. Padělky dosahují takové kvality, že ani my při prvotním zkoumání nepoznáme, zda výrobek je, či není originální. Pro Vaši představu, padělají se ložiska všech druhů a velikostí, včetně velkorozměrových. Je na zvážení samotného zákazníka, zda se vyplatí podezřele levný nákup u neověřeného prodejce.

 

Úplně nejlepší variantou je, pokud můžete součástku vymontovat a přinést k nám na prodejnu, kde si již náš tým zkušených profesionálů poradí. K tomu, aby zákazník dostal skutečně správné ložisko, je nutné při nákupu sdělit i základní popis (zařízení), kde ložisko pracuje. Tým našich pracovníků se Vás automaticky zeptá na aplikaci, aby získal potřebné informace pro nabídnutí správného výrobku.

Zde platí ta samá rada, jako u ložisek = přineste k nám celý zbytek řemenu, i když je přetržený. Náš tým profesionálů by si již měl poradit a nabídnout Vám nový, rozměrově odpovídající řemen. Pozor! Konkrétně klínové řemeny jsou označeny více variantami (Li, Lw, La a jiné), které mají zásadní vliv na samotnou délku řemenu. V případě, že je již řemen zcela zničen a nelze jej přinést na prodejnu, zkuste vzít provázek, vložit jej do řemenic, kde běhal původní řemen a udělejte uzlík tak, aby provázek délkou nahradil starý řemen. Provázek pak doneste na pobočku a my už zjistíme správný rozměr řemenu.

Každá z našich prodejen drží pohotovostní režim, který ocení především zákazníci z řad prvovýrobců. Tato služba je ZCELA ZDARMA pro naše stálé zákazníky. Je pak na dohodě zákazníka s vedoucím příslušné pobočky, kdy se potkají na prodejně. Doporučujeme našim zákazníkům získat a říci co nejvíce o dané součástce, aby bylo možno obratem a předem říci, zda je daná položka skladem a tudíž má smysl si dohodnout schůzku.

 

Chcete se nás na něco zeptat? Chcete aby vás kontaktoval náš specialista? Neváhejte a napište nám!

Partneři