Nákup u autorizovaného obchodního partnera je garancí záruky originálního zboží.

Na našem (nejen našem) trhu se vyskytují padělky, které jsou dováženy převážně od asijských výrobců. Padělky dosahují takové kvality, že ani my při prvotním zkoumání nepoznáme, zda výrobek je, či není originální. Pro Vaši představu, padělají se ložiska všech druhů a velikostí, včetně velkorozměrových. Je na zvážení samotného zákazníka, zda se vyplatí podezřele levný nákup u neověřeného prodejce.

 

Úplně nejlepší variantou je, pokud můžete součástku vymontovat a přinést k nám na prodejnu, kde si již náš tým zkušených profesionálů poradí. K tomu, aby zákazník dostal skutečně správné ložisko, je nutné při nákupu sdělit i základní popis (zařízení), kde ložisko pracuje. Tým našich pracovníků se Vás automaticky zeptá na aplikaci, aby získal potřebné informace pro nabídnutí správného výrobku.

Zde platí ta samá rada, jako u ložisek = přineste k nám celý zbytek řemenu, i když je přetržený. Náš tým profesionálů by si již měl poradit a nabídnout Vám nový, rozměrově odpovídající řemen. Pozor! Konkrétně klínové řemeny jsou označeny více variantami (Li, Lw, La a jiné), které mají zásadní vliv na samotnou délku řemenu. V případě, že je již řemen zcela zničen a nelze jej přinést na prodejnu, zkuste vzít provázek, vložit jej do řemenic, kde běhal původní řemen a udělejte uzlík tak, aby provázek délkou nahradil starý řemen. Provázek pak doneste na pobočku a my už zjistíme správný rozměr řemenu.

Každá z našich prodejen drží pohotovostní režim, který ocení především zákazníci z řad prvovýrobců. Tato služba je ZCELA ZDARMA pro naše stálé zákazníky. Je pak na dohodě zákazníka s vedoucím příslušné pobočky, kdy se potkají na prodejně. Doporučujeme našim zákazníkům získat a říci co nejvíce o dané součástce, aby bylo možno obratem a předem říci, zda je daná položka skladem a tudíž má smysl si dohodnout schůzku.

 

Naše společnost je zaměřena nejen na prodej ložisek, ale především i dalších výrobků související s problematikou viz. sekce: Výrobky

Jsme schopni zákazníkům nabídnout skutečně ne standartní položky, které mohou výrobci ušetřit značnou část finančních prostředků, pokud v současné aplikaci stávající výrobky nevydrží. Kontaktujte nás pro více informací.