Ložiska

Group FPCBB_SRACBB_DRACBBNabízíme všechny druhy a velikost běžně i méně dostupných ložisek. Máme jeden z nejlépe zásobených skladů v České republice, který dokáže pokrýt až 90% denně poptávaných ložisek. Jsme autorizovaní partneři pro řadu předních značek. Zákazník má na výběr a může si vybrat, zda si zakoupí tu nejvyšší možnou kvalitu od  společnosti SKF nebo jinou prémiovou značku NTN-SNR a nebo  zda zvolí cenově dostupnější alternativu od výrobců Codex nebo tradičního výrobce ZVL.

Dokážeme vyjít vstříc i požadavkům, kdy zákazník preferuje nižší pořizovací cenu, nikoliv však na úkor kvality. Menší specializovaní výrobci ložisek jako ASAHI nebo IKO jsou schopni zachovat potřebný standart kvality a nabídnout tak zákazníkovi zajímavou možnost úspory.

Dry lubricatedTito menší výrobci svojí specializací nabízejí i jedinečná řešení, např. společnost JNS jako první vyrábí nerezová jehlová ložiska nebo vysokoteplotní série ložiskových domků & ložisek od výrobce ASAHI. Zcela nově a exkluzivně spolupracujeme s německou společností Kuenemunde. Tento výrobce řeší složité problémy, se kterými se naši zákazníci setkávají a pro danou aplikaci je třeba vyrobit ložiska na zakázku, např. kuličkové ložisko s keramickými valivými segmenty, a jiným vnějším & vnitřním povrchem. Dalším příkladem je nabídka vysokoteplotních kuželíkových ložisek. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat zde.

V rámci Evropy spolupracujeme s autorizovanými distributory ostatních prémiových výrobců a můžeme Vám dále nabídnout tyto značky:
FAG, INA, NTN, ZKL, KOYO, SNR, Nachi, ZEN, NBI, IKO a mnohé jiné.

Klínové řemeny

Jsme dlouholetým autorizovaným partnerem  špičkového výrobce MEGADYNE, který nabízí komplexní nabídku produktů a technického poradenství. Velikou předností výrobce MEGADYNE je veliký, perfektně zásobený sklad, který se nachází v blízkém okolí naší společnosti. Jsme téměř na počkání schopni zařídit dodávku řemenů, které je třeba upravit (řezat) přesně podle dané aplikace a přání zákazníka.

Výrobky pro přenos výkonu

Řetězy / Řemenice / Spojky / Pouzdra a náboje / Řetězová kola / Řemeny / Inteligentní nástroje

Společnost SKF nově není jen synonymem pro vysoce kvalitní ložiska, ale také pro celou řadu dalších výrobků souvisejících s přenosem výkonu. SKF má v nabídce široký sortiment dělící jednotlivé skupiny do menších specifických skupin (např. válečkové řetězy různého provedení, řetězy pro ropný průmysl, řetězy s dvojí roztečí, dopravníkové řetězy a jiné).

Gufera / O-kroužky

Máme skladem většinu běžně dostupných gufer metrických rozměrů určených nejen pro průmyslová řešení z kvalitních materiálů (NBR80, silicon), které jsou krátkodobě odolné až do teploty 100°C. Vitonové provedení gufer je odolné až do 220ºC a je vhodné pro ty nejnáročnější aplikace. Sortiment O-kroužků nabízí metrické i palcové rozměry z materiálů.

rubena

Nářadí MaPro, Kennedy, Bahco

Sortiment společnosti SKF je připraven nejen zajistit potřebný produkt, ale nabízí i přístroje pro jeho odbornou montáž či demontáž, které mají podstatnou roli při životnosti samotného výrobku. Dále nabízíme nářadí od společnosti Kennedy a Bahco.
Hydraulické nářadí pro montáž a demontáž / Mechanické nářadí pro montáž a demontáž / Ohřívací přístroje ložisek / Zařízení pro ustavování souososti / Montáž demontáž ložisek

 

Lepidla

Anaerobní lepidla: Zajištění šroubových závitů / Vymezení spár (lepení ložisek, čepů, per a ozubených kol / Plošná těsnění / Zajištění trubkových závitů /
Vteřinová (kyanakrylátová) lepidla: Univerzální / Vysoce výkonná / Vysoce výkonná / Bezzápachová / Odolná teplotám / Gelová
Technické spreje
Silikonové tmely
Epoxidová lepidla a tmely

Svařovací materiál a brusivo

Celkový sortiment nabídky od společnosti ESAB
Celkový sortiment nabídky od společnosti Saint-Gobain Abresives

Zakázková nabídka výrobků

Máte přání na dodávku levných ložisek při vysokém počtu kusů, kdy je prioritou cena, nikoliv kvalita? Zašlete nám poptávku a rádi pro Vás připravíme nabídku. Spolupracujeme s asijským výrobcem, který splňuje kritéria tohoto požadavku.